CLA a Duo Slim

1. května 2011 v 2:04 | Xel |  Zdraví a styl
Je to zajímavé, že každá sezóna na hubnutí má své stálice i komety. Takovou stálicí (nebo alespoň víceletkou) je orlistat (přípravek Alli na hubnutí), který se inzeroval jak loni, tak i letos. Krom toho je ve fóru Slimball, XLS Medical nebo Duo Slim. Řada doplňků stravy, které se loni inzerovaly, po těch jako by se letos zem slehla. Proč asi?

Přitom právě poslední ze jmenovaných, Bioaktivní Duo Slim, má podle mne šanci, aby se na trhu udržel trochu déle. Je totiž komibnací tablet a tobolek: tablety s obsahem extraktu ze zeleného čaje a L-karnitinem se užívají přes den, tobolky s obsahem CLA nebo-li konjugované kyseliny linolové se užívají na noc.

Právě CLA mírný efekt, který byl podpořen klinickými studiemi (viz wikipedia). Je pravda, že ne všechny studie dopadly přesvědčivě pozitivně, ale i tak je to na kategorii výrobků "doplněk stravy" docela slušný základ.

Uvidíme, jak dopadnou eventuelní recenze a diskuze uživatelů Duo Slimu, zatím jde spíše o novinku, takže na internetu toho zatím moc není.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama